Záhradné kované ploty

Naša spoločnosť úspešne pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 10 rokov. Navštívte našu stránku a pozrite si všetky potrebné informácie o našej činnosti zameranej na výrobu a odbornú montáž kovaných plotov, kovaných brán, kovaných bránok a kovaných zábradlí. V ponuke nájdete širokú škálu našich produktov vyrobených zo štvorhranu alebo pásoviny. Ďalej vám ponúkame posuvné pohony a krídlové pohony pre domáce a priemyselelné využitie.

http://www.kovane-ploty.sk/


TRIDO automatické dvere a vráta

Společnost Trido s.r.o., která má své administrativní sídlo v Blansku, zaujímá dominantní postavení mezi výrobci automatických dveří, turniketů, garážových a průmyslových vrat na trhu v České republice. Firma byla založena v roce 1995. V průběhu dalších let postupně vybudovala nové výrobní a skladové prostory a rozrostla se o další pobočky nejen u nás, ale i v zahraničí – mezi ty nejvýznamnější v ČR patří Praha, Plzeň a Opava.

http://www.trido.cz


Artkov

Hlavným zameraním činnosti je zákazková výroba týchto produktov: Bránové systémy, Krídlové brány, Koľajničkové posuvné brány, Samonosné posuvné brány, Protibežné posuvné brány, Bránová automatizácia, Zábradlia, Mreže, Ťahokov, Lexan

http://www.artkov.sk